Depilacja laserowa wrocław to idealne miejsce na pozbycie się włosów z tych partii ciała, gdzie są one zbędne. Po całym zabiegu, który niestety ale należy powtórzyć jeśli zależy nam na całkowitym wyeliminowaniu owłosienia z miejsc potraktowanych laserem, trzeba również utrzymać bądź co bądź, zmęczoną zabiegiem skórę, w należytej kondycji. W tym miejscu trzeba również podkreślić, że najskuteczniejsze jest utrzymanie odpowiedniej higieny miejsc traktowanych laserem. Aby nie powodować przesuszenia albo mocniejszego podrażnienia skóry trzeba w okresie regeneracji dobierać kosmetyki o jak najmniej drażniącym składzie, delikatne i nie inwazyjne. O wszystko należy po zabiegu dopytać kosmetologa i bezwzględnie stosować się do zaleceń. Jeśli nie skorzystamy z pozabiegowych porad profesjonalisty może bardzo szybko dojść do zakażenia mieszków okołowłosowych i dużego rumienia, który przy prawidłowo wykonanym zabiegu powinien bardzo szybko się wyciszyć. Produkty o działaniu odżywczym i łagodzącym, które będą przyspieszać proces gojenia z pewnością zostaną przedstawione na konsultacji kosmetologicznej. Do codziennego mycia warto zastosować delikatne produkty, proste, o krótkim składzie. Podczas pielęgnacji aby nie doszło do przesuszenia, dobrze sprawdzają się maści przyspieszające gojenie i regenerację naskórka. Nie mogą one powodować dodatkowego podrażnienia, bo zaniedbanie może być naprawdę bardzo nieprzyjemne w skutkach. Poza tym zabieg depilacji laserowej nie jest tani, więc po co marnować wydane pieniądze przez zaniedbania czysto higieniczne?


2 komentarze

Alicja · 24 sierpnia 2023 o 16:10

Wszystko co jest napisane w tym artykule to prawda. Bardzo polecam wszystkim zdecydowanym na laserową depilację przeczytanie go.

Julia · 24 sierpnia 2023 o 16:11

Można uniknąć sporo problemów, o których tak szeroko się nie mówi, tylko po przeczytaniu tego artykułu. Depilacja laserowa mimo, że coraz bardziej powszechna ale mocno zaniedbana z tej strony.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *